ROZWIĄZANIA DLA DOSTAW NOCNYCH

Często dostawa czasopism dociera w nocy, a sklepy są wtedy zamknięte. Proponujemy zatem kilka rozwiązań. Już nie musisz zarywać nocy, aby odebrać paczkę. Jak to działa? Montujemy u naszych klientów specjalne skrzynie i worki-sejfy dla dostaw nocnych, a nasz kurier dostarczy produkty nawet wtedy, kiedy nie ma Cię w punkcie. To mniej stresu i więcej czasu dla Ciebie.

SKRZYNIE

 

Oferujemy Ci wygodne i poręczne skrzynie dla dostaw prasy oraz odbioru zwrotów. Spawana konstrukcja, wykonana z blachy stalowej tłoczonej STS o grubości 1,5 mm gwarantuje bezpieczeństwo towarom i długą żywotność. Nasze skrzynie dostarczane są  już w stanie zmontowanym.

Skrzynia średnia

o wymiarach: wys. 570, szer. 500, gł. 400 mm
Cena: 85,00 € netto

Skrzynia standard

o wymiarach: wys. 660, szer. 635, gł. 570 mm
Cena: 95,00 € netto

Skrzynia podwójna

o wymiarach: wys. 660, szer. 1190, gł. 570 mm
Cena: 150,00 € netto

A co jeśli ktoś nie ma miejsca na taki sprzęt?

Poznaj nasze inne, nowoczesne rozwiązania.

 

WORKI-SEJFY

 

Proponujemy specjalne worki-sejfy, które można umocować na płocie, furtce czy bezpośrednio na drzwiach wejściowych. To bezpieczne i nowoczesne rozwiązanie, którego nie znają jeszcze nawet duże firmy kurierskie w Niemczech.

WYGODNE WORKI DO SPAKOWANIA ZWROTÓW

Nie musisz już szukać kartonów ani worków, aby oddać zwroty. Dostarczymy Ci specjalne, bardzo trwałe wykonane z wysokiej jakości materiału worki z zaciągiem do odbioru zwrotów. To wygoda, lekkość i bezpieczeństwo Twoich produktów. Otrzymasz je bezpłatnie już w pierwszej dostawie. Nie musisz nawet ich opisywać, gdyż po kodzie na worku rozpoznamy do kogo należą zwroty i wszystkie zostaną prawidłowo rozliczone.